Datum Thuisteam Uitteam Tijd Plaats
zaterdag 23 november Zunobri 1 Leeuwarden 1 14:00 ZUIDHORN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 13:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 15:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 DOW C1 14:00 LEEUWARDEN
zondag 24 november Wêz Handich/DOW 3 Leeuwarden 2 12:40 HOUTIGEHAGE
zaterdag 30 november Leeuwarden 1 Stadskanaal ’74 1 18:45 LEEUWARDEN
OKO/BIES C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 13:00 OPENDE
OKO/BIES D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 12:00 OPENDE
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D3 12:00 LEEUWARDEN
Vitesse (Be) B1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 13:00 BEILEN
zondag 1 december Leeuwarden 2 WSS 3 13:15 LEEUWARDEN
zaterdag 7 december Noordenveld 2 Leeuwarden 2 19:15 RODEN
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 15:00 LEEK
CSL D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 10:45 STIENS
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 Drachten/Van der Wiel D3 11:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 De Wâlden B2 13:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 AVO C2 12:00 LEEUWARDEN
zaterdag 14 december Leeuwarden 1 DWA/Argo 1 17:20 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Invicta/Frigro C1 11:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 Invicta D1 10:00 LEEUWARDEN
DWA/Argo C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 11:55 WINSUM GN
zondag 15 december Leeuwarden 2 Club Brothers 2 13:15 LEEUWARDEN
zaterdag 21 december Invicta D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 13:35 KOLLUM
zatedag 4 januari 2020 De Wâlden D3 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 9:00 OENTSJERK
Wordt Kwiek D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 11:10 JUBBEGA
zaterdag 11 januari 2020 ROG 4 Leeuwarden 2 19:10 GRONINGEN
Invicta/Frigro C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 15:30 KOLLUM
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Wêz Handich/DOW B2 16:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 Zunobri C1 15:00 LEEUWARDEN
zondag 12 januari 2020 SDO (S) 1 Leeuwarden 1 14:30 SCHOONOORD
zaterdag 18 januari 2020 Vlug & Vaardig (G) C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 17:30 BURGUM
DTL D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 11:00 HOLWERD
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 Oerterp/VKC D2 12:00 LEEUWARDEN
Quick ’21 B1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 18:30 BURGUM
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 ROG C1 11:00 LEEUWARDEN
zondag 19 januari 2020 Leeuwarden 1 De Pein 1 14:25 LEEUWARDEN
Leeuwarden 2 Olympia (T) 2 13:15 LEEUWARDEN
zaterdag 25 januari 2020 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 14:00 GROU
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 DES (N) D1 12:30 LEEUWARDEN
WIK ’34 D2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 10:00 DOKKUM
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 VZK/Donkerbroek B1 13:30 LEEUWARDEN
Drachten/Van der Wiel C4 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 12:10 DRACHTEN
Zondag 26 janauri 2020 Korwi 1 Leeuwarden 1 13:50 WINSCHOTEN
OWK 3 Leeuwarden 2 10:45 LEEK
zaterdag 1 februari 2020 Leeuwarden 1 Zunobri 1 18:50 LEEUWARDEN
Drachten/Van der Wiel D3 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 12:00 DRACHTEN
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 15:15 GROU
zondag 2 februari 2020 Leeuwarden 2 Wêz Handich/DOW 3 13:15 LEEUWARDEN
zaterdag 8 februari 2020 Stadskanaal ’74 1 Leeuwarden 1 18:50 MUSSELKANAAL
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Vlug & Vaardig (G) C1 13:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 OKO/BIES D1 12:00 LEEUWARDEN
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D3 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 10:30 LEEK
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Vitesse (Be) B1 14:00 LEEUWARDEN
zondag 9 februari 2020 WSS 3 Leeuwarden 2 11:50 OUDE PEKELA
zaterdag 22 februari 2020 Wordt Kwiek C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 12:00 JUBBEGA
DOW C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 14:30 BURGUM
zaterdag 29 februari 2020 Leeuwarden 2 Noordenveld 2 16:10 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 11:00 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 CSL D1 10:00 LEEUWARDEN
Oerterp/VKC D2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 9:00 URETERP
De Wâlden B2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 13:30 OENTSJERK
AVO C2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 12:00 ASSEN
zaterdag 7 maart 2020 DWA/Argo 1 Leeuwarden 1 14:20 WINSUM GN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 Wordt Kwiek D1 11:30 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 DWA/Argo C1 12:30 LEEUWARDEN
zondag 8 maart 2020 Club Brothers 2 Leeuwarden 2 13:55 GRONINGEN
zaterdag 14 maart 2020 Leeuwarden 2 ROG 4 16:35 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 Wordt Kwiek C1 11:15 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 De Wâlden D3 10:15 LEEUWARDEN
Wêz Handich D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 10:00 HOUTIGEHAGE
Wêz Handich/DOW B2 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 11:00 HOUTIGEHAGE
Zunobri C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 11:15 ZUIDHORN
zondag 15 maart 2020 Leeuwarden 1 SDO (S) 1 14:20 LEEUWARDEN
zaterdag 21 maart 2020 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C1 OKO/BIES C1 13:30 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 DTL D1 12:30 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 Wêz Handich D1 11:30 LEEUWARDEN
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 Quick ’21 B1 14:30 LEEUWARDEN
ROG C1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 11:00 GRONINGEN
zondag 22 maart 2020 De Pein 1 Leeuwarden 1 14:00 HOUTIGEHAGE
Olympia (T) 2 Leeuwarden 2 13:00 BUITENPOST
zaterdag 28 maart 2020 DES (N) D1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D1 10:30 NORG
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch D2 WIK ’34 D2 12:00 LEEUWARDEN
VZK/Donkerbroek B1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 16:00 HAULERWIJK
Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2 Drachten/Van der Wiel C4 11:00 LEEUWARDEN
zondag 29 maart 2020 Leeuwarden 1 Korwi 1 14:25 LEEUWARDEN
Leeuwarden 2 OWK 3 13:15 LEEUWARDEN