• Leeuwarden 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bekkema, MarkTechnische stafAssistent coach
    Berkenbosch-Muller, JoséTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 17:50Leeuwarden 1 - Flamingo's 1Camminghahal
    6 feb. 14:25Leeuwarden 1 - Vitesse (Be) 1Camminghahal
    13 feb. 14:30WSS 1 - Leeuwarden 1MFC De Binding
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Leeuwarden 1 (ZS Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSS 111002814142
    2Flamingo's 111002212102
    3Leeuwarden 11100161422
    4DWA/Argo 11010202001
    5Roreko 11010202001
    6Olympia (T) 100000000
    7DTS (S) 110011222-100
    8Vitesse (Be) 120022844-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barlage, JordyTeamspeler
    Dijk, Lianne vanTeamspeler
    Graaf, Jesse deTeamspeler
    Heins, IlonaTeamspeler
    Jong, Marije deTeamspeler
    Kooij, FamkeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Leeuwarden 1

    VS

    Flamingo's 1

    29 januari 202217:50 uur
    Camminghahal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Leeuwarden 1

    Standaard

    16,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd