• Leeuwarden D1 zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ashury, DelanoTeamspeler
    Greving, JurreTeamspeler
    Venema, KayTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:10Leeuwarden D1 - Flamingo's D2Camminghahal
    9 mrt. 14:00De Granaet D1 - Leeuwarden D1Tolhuispark (zaal)
    16 mrt. 12:00Leeuwarden D1 - It Fean/Boelenslaan D1Camminghahal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Leeuwarden D1 ( D-jeugd BK D-004 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1It Fean/Boelenslaan D1990081265518
    2Flamingo's D21070375522314
    3De Granaet D11060476393712
    4Leeuwarden D1960379552412
    5TFS D29315605827
    6Invicta D191172970-413
    7De Wâlden D310001015115-1000