• Leeuwarden D1 zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ashury, DelanoTeamspeler
    Greving, JurreTeamspeler
    Venema, KayTeamspeler
    Yettefti, AdamTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Leeuwarden D1 ( D-jeugd BK D-004 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1It Fean/Boelenslaan D1121200103366724
    2Flamingo's D21281396722417
    3De Granaet D11270587543314
    4Leeuwarden D11260698811712
    5TFS D21251689701911
    6Invicta D1122285092-426
    7De Wâlden D312001221139-1180