datum tijd wedstrijd Plaats
8-sep 10.00 Leeuwarden B1 – De Wâlden B1 Kalverdijkje
8-sep 10.00 Leeuwarden D1 – Frigro D1 Kalverdijkje
8-sep 11.00 CSL E2 – Leeuwarden E1 Britsum
8-sep 11.15 NQL C1 – L’den/WWF C1 Birdaard
8-sep 12.30 L’den/WWF A1 – De Granaet A1 Hempens
15-sep 10.00 L’den E1 – De Walden E3 Kalverdijkje
15-sep 10.00 L’den/WWF C1 – Lemmer C1 Hempens
15-sep 11.00 Heerenveen D4 – Leeuwarden D1 Heerenveen
15-sep 11.30 De Walden A1 – L’den/WWF A1 Oenkerk
15-sep 12.00 De Granaet B2 – Leeuwarden B1 Dokkum
16-sep 11.30 OWK 3 – Leeuwarden 2 Oostwold
16-sep 14.30 Leonidas 1 – Leeuwarden 1 Noordwolde
22-sep 09.30 De Pein E1 – Leeuwarden E1 Opeinde
22-sep 10.00 L’den/WWF C1 – Leonidas C1 Goutum
22-sep 10.00 Leeuwarden B1 – Heerenveen B2 Kalverdijkje
22-sep 10.00 Leeuwarden D1 – Deinum D1 Kalverdijkje
22-sep 11.15 L’den/WWF A1 – Pallas A1 Goutum
23-sep 12.00 Leeuwarden 2 – WSS 3 Kalverdijkje
25-sep 20.00 Leeuwarden 1 – Stadskanaal’74 1 Kalverdijkje
29-sep 10.00 Leeuwarden E1 – De Pein E1 Kalverdijkje
29-sep 10.15 Deinum D1 – Leeuwarden D1 Deinum
29-sep 11.30 Heerenveen B2 – Leeuwarden B1 Heerenveen
29-sep 11.30 Heerenveen A1 – L’den/WWF A1 Heerenveen
29-sep 13.15 Leonidas C1 – L’den/WWF C1 Noordwolde
30-sep 13.00 Leeuwarden 2 – SIOS (W) 2 Kalverdijkje
30-sep 14.30 Leeuwarden 1 – Korwi 1 Kalverdijkje
6-okt 09.30 Frigro D1 – Leeuwarden D1 Gerkesklooster/Stroobos
6-okt 10.00 Leeuwarden E1 – CSL E2 Kalverdijkje
6-okt 11.15 De Wâlden B1 – Leeuwarden B1 Oenkerk
6-okt 13.30 L’den/WWF A1 – Emmeloord A1 Goutum
6-okt 13.30 L’den/WWF C1 – NQL C1 Goutum
7-okt 13.00 Wêz Handich/DOW 2 – Leeuwarden 2 Rottevalle
7-okt 14.30 DES (N) 1 – Leeuwarden 1 Norg
13-okt 10.00 De Walden E3 – Leeuwarden E1 Oenkerk
13-okt 10.00 Leeuwarden B1 – De Granaet B2 Kalverdijkje
13-okt 10.00 Leeuwarden D1 – Heerenveen D4 Kalverdijkje
13-okt 10.45 Lemmer C1 – L’den/WWF C1 Lemmer
13-okt 12.30 Udiros A1 – L’den/WWF A1 Nieuwehorne
13-okt 15.30 Leeuwarden 1 – Zunobri 1 Kalverdijkje
14-okt 13.00 Leeuwarden 2 – ZKC’19 4 Kalverdijkje
20-okt 11.00 L’den/WWF A1 – CSL A1 Goutum
27-okt 12.30 De Granaet A1 – L’den/WWF A1 Dokkum
28-okt 13.00 Rodenburg 2 – Leeuwarden 2 Leek
28-okt 14.30 De Pein 1 – Leeuwarden 1 Opeinde