• Door Jesse Feenstra

    Op een inmiddels bewolkte en regenachtige dag in Hijum vond een spannende korfbalwedstrijd plaats tussen KV Leeuwarden 3 en MN EN W 2. Voor KV Leeuwarden 3 was dit hun officiële debuut, waarbij ze onder leiding van coaches Arjen van der Kooij en Jesse de Graaf aan de wedstrijd begonnen.
    De wedstrijd begon energiek en geconcentreerd van beide teams. Ondanks de barre weersomstandigheden lieten de Leeuwarders zich niet uit het veld slaan en speelden ze met veel inzet en vasthoudendheid. MN EN W 2 was scherp en wist enkele belangrijke doelpunten te maken, maar KV Leeuwarden 3 reageerde adequaat en bleef strijdvaardig.
    Na een redelijk gelijkopgaande eerste helft, waarin de teams elkaar weinig ontliepen, wisten de Leeuwarders in de tweede helft hun spel verder te versterken. De defensie bleef solide en het aanvallende spel was bijzonder scherp, ondanks de weersomstandigheden. Ondanks de pogingen van MN EN W 2 om terug te komen, was KV Leeuwarden 3 uiteindelijk de sterkere en maakte ze de meeste doelpunten.
    De eindstand kwam uit op 8-11 in het voordeel van KV Leeuwarden 3. Een uitstekende start van het seizoen voor het debuterende team.